Rightaboutnow Inc. presenteert het Rightaboutnow Festival 2026

Van 3 t/m 6 december 2026 keert het Rightaboutnow Festival terug naar Amsterdam. Vier dagen lang brengt het festival muziek, theater, dans, spoken word, film, clubcultuur, exposities, talks en meer samen in CC Amstel, Cinetol, Tempel en de OBA. De dagtickets zijn nu verkrijgbaar en de eerste programmaonderdelen zijn bekend.

Celebrating Tomorrow’s Artists Today Het Rightaboutnow Festival presenteert al meer dan tien jaar een eclectische mix van performance- en podiumkunsten, gezien door een hiphoplens. Geworteld in muziek, straat- en clubcultuur biedt het festival een podium aan nieuwe stemmen én gevestigde makers uit binnen- en buitenland, met deze editie een speciale plek voor een aantal makers uit Suriname.

Onder het motto celebrating tomorrow’s artists today verschillende generaties, disciplines en perspectieven samen.

Are We Still Safe?- Deze editie staat in het teken van de vraag Are We Still Safe? Een vraag die steeds urgenter wordt in een tijd waarin grenzen verharden, vrijheden onder druk staan en de ruimte om jezelf te zijn of uit te spreken niet voor iedereen vanzelfsprekend is. Wie voelt zich veilig in de publieke ruimte? Hoe vrij kunnen wij ons bewegen, overdag én in de nacht? Wanneer voelt een podium, club of stad als een safe space waar je daadwerkelijk jezelf kunt zijn? En hoe beschermen we de ruimte voor verhalen en perspectieven die niet altijd gehoord worden? Juist wanneer onze ruimte onder druk staat, wordt het belangrijker om ruimte voor elkaar te blijven maken. Vier dagen lang wordt deze vraag vanuit verschillende kunstvormen, verhalen en perspectieven onderzocht.

Zondag voor de Buurt – Op zondag 6 december is er een speciaal programma voor de buurt en families, met onder andere gratis toegankelijke exposities, een art market en een voorleesmiddag.

Het festival beweegt zich van theaterzaal naar expositieruimte, van gesprek naar performance en van rauwe hiphop op het podium naar de dansvloer. Verwacht een bijzondere multidisciplinaire eclectische mix.

Dagtickets €29,50 (hiermee kunnen er verschillende programma’s worden bezocht) Dagtickets – CJP/Studenten €24,50 Dagtickets – Stadspas €7,50 Losse tickets – tussen de €7,50 en €22,50 Voor meer informatie en het bestellen van tickets zie Rightaboutnowinc.COM

Rightaboutnow Festival 2026 delen

Contacteer de beheerder

Alle aankomende evenementen in Cinetol

1 2 3

Waar ben je naar op zoek?