Kees van Amstel – Vluchtweg altijd vrijhouden

‘Een rasverteller die van iedere situatie wel iets komisch weet te maken’, schreef de Volkskrant in een viersterrenrecensie over Kees van Amstels voorstelling ‘Een bang jongetje dat hele enge dingen doet’. 

In zijn nieuwe programma vraagt de Slimste Mens-finalist zich af waarom we toch zo graag vluchten. Voor verantwoordelijkheden, voor stress en voor elkaar? 

Natuurlijk, Kees vlucht ook graag, maar dan voor z’n plezier. Of zoals hij het noemt: reizen. Thuis, in z’n hoofd, in het onderwijs, overal eigenlijk. 

Dus zin om even te vluchten? Kom dan snel langs, want bij Kees’ vierde solovoorstelling ga je weer lachen. Veel lachen.

In de pers
‘Van Amstel is een rasverteller die van iedere situatie wel iets komisch weet te maken.’ ???? | de Volkskrant over ‘Een bang jongetje dat hele enge dingen doet’

 

Kees van Amstel – Vluchtweg altijd vrijhouden delen

Contacteer de beheerder

Alle aankomende evenementen in Schouwburg Cuijk

1 2 3 4 5 6 7 8
Feedback
Feedback
Pagina + Feedback?
Volgende
Geef je emailadres op als je terugkoppeling wenst.
Back
Versturen
Dank voor je feedback!