‘Je Anne’ brengt het verhaal van Anne Frank met liedjes en dagboekfragmenten tot leven. 

Op 6 juli 1942 doken Otto en Edith Frank samen met hun dochters Margot (16) en Anne (13) onder in de opslagruimtes achter het kantoorpand van Otto’s bedrijf aan de Prinsengracht 263 in Amsterdam. 

Het echtpaar Van Pels en hun zoon Peter voegden zich al snel bij hen, later gevolgd door tandarts Fritz Pfeffer. De acht onderduikers verbleven op hun schuilplek – door Anne omgedoopt tot Het Achterhuis – tot hun ontdekking op 4 augustus 1944.
Dagboek van Anne Frank
Deze muziektheatervoorstelling vertelt trouw aan de feiten over de vele moeilijke momenten, de spanning en onzekerheden, maar ook over de onderlinge warmte en momenten van hoop. 

Rode draad vormen de gedachten en belevenissen die Anne aan haar dagboeken toevertrouwde. Verhalen die ze steevast ondertekende met ‘Je Anne’ en die een intiem kijkje geven in de gevoelens, ontwikkelingen en (on)zekerheden van een jong meisje dat ondanks alles optimistisch bleef.

tekst: Enid Futterman en Frank van Laecke | regie: Frank van Laecke | muziek: Michael Cohen | spel: Chris Tates e.a.

Je Anne – Chris Tates e.a. delen

Contacteer de beheerder

Alle aankomende evenementen in Schouwburg Cuijk

1 2 3 4 5 6 7
Feedback
Feedback
Pagina + Feedback?
Volgende
Geef je emailadres op als je terugkoppeling wenst.
Back
Versturen
Dank voor je feedback!