[Deze workshop is in het Engels]

Improv voor de Acteur, door Mimi van Amerongen op zaterdag 18 november, van 12:00 tot 15:00, in CREA, zaal 3.04, in Amsterdam. De workshop is gratis voor leden van InPlayers, je kunt voor 25€ een dag lid worden om ook mee te doen.

Laten we plezier maken en de kracht van improvisatie gebruiken om meerdere vaardigheden aan te scherpen die cruciaal zijn voor het podium. Deze workshop helpt je vertrouwen te krijgen in spontaniteit, aanwezigheid, improvisatie en het creëren van personages. Het zal je helpen om uit je comfortzone te stappen als acteur en je inzicht in je eigen vaardigheden te vergroten.

Mimi van Amerongen is een Amerikaans/Nederlandse performer en docent die al sinds haar 8e op het podium staat. Mimi begon haar improvisatiereis in 2016 in Dallas, Texas. Momenteel geeft ze les in improvisatie bij Boom Chicago en op internationale festivals in Europa. Mimi treedt regelmatig op met verschillende groepen in Amsterdam.

Improv for the actor delen

Contacteer de beheerder

Alle aankomende evenementen in CREA Theater

  • No events in this location
  • Feedback
    Feedback
    Pagina + Feedback?
    Volgende
    Geef je emailadres op als je terugkoppeling wenst.
    Back
    Versturen
    Dank voor je feedback!