“Zeg altijd nee en je krijgt een veilig leven. Zeg altijd ja en je krijgt een leven vol avontuur.”
─ Keith Johnstone
Theatersport is één van de meest bekende vormen van geïmproviseerd theater waarbij plot, rollen en enscenering terplekke ontstaan. Het publiek denkt actief mee en er is veel contact is met andere teams. Omdat in theatersport ‘fouten’ niet bestaan betekent het zowel voor toeschouwers als spelers een avondje uit! Leuk om naar te kijken, nog leuker om zelf te doen!
In deze cursus komen de basisprincipes van theater en improvisatie aan bod waarmee je gaat oefenen aan de hand van diverse spelvormen. Onderwerpen die hierbij voorbij komen zijn bijvoorbeeld ‘durven’ spelen, creatieve processen, het openstaan voor spelaanbod van anderen, lichaamshouding, status, emotie, ruimtegebruik, timing en samenspel. Voor deze basiscursus heb je geen ervaring op gebied van theater of improvisatie nodig.
Na afloop ben je bekend met de beginselen van improvisatietheater en de bekendste theatersportgames, en kun je deze toepassen. Deze beginnerscursus geeft je een goede basis om eventueel in te stromen bij een theatersportvereniging.
Deze cursus wordt begeleid door Nico Groenenberg.
Plaats: Studio Spaarnestraat 11, 3522 VB Utrecht (gratis parkeergelegenheid)
Tijd: iedere dinsdagavond, van 20.00-22.00 uur
Eerste les: 07-03-2023
Laatste les: 06-06-2023
Tarief: €235,- inclusief 21% BTW. Wij accepteren U-pas budget, en houders krijgen bovendien aanvullende korting van 20%.
Info: info@springintheater.nl of telefonisch 06-34944350 (Nico Groenenberg)
Inschrijven: https://springintheater.nl/basiscursus-theatersport

Basiscursus Theatersport delen

Contacteer de beheerder

Alle aankomende evenementen in Theater de Musketon

  • No events in this location
  • Feedback
    Feedback
    Pagina + Feedback?
    Volgende
    Geef je emailadres op als je terugkoppeling wenst.
    Back
    Versturen
    Dank voor je feedback!